Alışveriş Sepetim:

0 adet - 0,00 TL
Alışveriş sepetiniz boş.

0

Hakkımızda

Konak Kitabevi, 20 Ekim 1979 yılında Köy Enstitülü bir öğretmen olan Recep Hançer tarafından kuruldu. 31 yıl, Konak’ta Belediye Pasajı’ndaki mekanda hizmet verdi. İzmir’in kültürel belleğinde önemli bir yeri olan kitabevimiz, Oğuz Ata Çınar yönetiminde faaliyettedir. 

10 yıl Kök Yayıncılık'ın bölge temsilciliğini yaptıktan sonra Mart 2013 tarihinden itibaren yolumuza birçok ürünün bayiliğini alarak devam etmeye başladık.Okul öncesinden ilk ve orta öğretime, özel eğitimden rehabilitasyon merkezlerine kadar geniş bir yelpazeye hitap eden ürün çeşitliliğine sahip olan kuruluşumuzda, kitabın yanı sıra eğitim materyalleri, akıl oyunları da bulunmaktadır.

Okul öncesi , ilköğretim kitapları, özel eğitim kurumlarına yönelik kitap ve materyaller, psikologlara , pedagoglara , rehber öğretmenlere, psikolojik danışmanlık merkezlerine; yabancı dil , drama , matematik, zeka oyunları öğretmenlerine hitap eden materyaller ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Ayrıca, 3 yaş ve üstü akıl oyunları, eğitici kitaplar, 3-6 yaş eğitim setleri; otistik, spastik ve down sendromlu, öğrenme güçlüğü ve eğitilebilir çocuklar ile eğitimcilerine yönelik kitap, eğitim seti ve oyunlarda da iddialı ürünlerle hizmet vermekteyiz.
Yurtiçi Kargo Kapıda Nakit ya da Kredi kartı ile Ürünlerimizi Edinebilirsiniz
© 2014 Konak Kitabevi