Alışveriş Sepetim:

0 adet - 0,00 TL
Alışveriş sepetiniz boş.

0

Ürün İade ve Değişim Şartları

Ürün iade süresi ne kadardır?

  1. Mazeretsiz iade ve ürün değişimleri: Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 30 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 
  2. Ayıplı ürünler: Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Garanti süresi içerisinde karşılaştığınız problemler için firma telefonumuzdan bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz


Siparişimi kargoya verilmeden nasıl iptal ederim?

Siparişinizi kargoya verilmeden iptal etmek isterseniz talebinizi aynı gün içerisinde telefon yoluyla bizi arayarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Siparişiniz yola çıkmış olursa bu durum size bildirilecek ve iade işlemleri gerekli olacaktır.


Ürün iadesinde yapılması ve dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

  • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız. Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir.
  • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir.
  • Ürünler adresimize gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.
  • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


Ürün iadesinde kargo ücreti kim tarafından karşılanır?

İade prosedürüne uygun sürelerde yapılan tüm iade işlemlerinde ürünleri Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Ürünü göndermeden önce iade sebebinizi telefon yoluyla bize iletmeniz gerekmektedir. 

 

İade adresi nedir?

İade adresi iletişim sayfamızda yazan firma adresimizdir. Veya konakkitabevi@gmail.com mail adresimize mail yoluyla ya da (0232) 483 70 63 nolu telefonumuza iade talebinizi bildirebilirsiniz. 


Ürünün ambalajı zarar gördü ise yine de iade edebilir miyim?

Firmamız ambalaj hasarının miktarına göre ürünü iade almama hakkına sahiptir.


 

Yurtiçi Kargo ile Kapıda Nakit ya da Kredi kartı ile Ürünlerimizi Edinebilirsiniz.
© 2014 Konak Kitabevi