Alışveriş Sepetim:

0 adet - 0,00 TL
Alışveriş sepetiniz boş.

0

Diğer Resimler

Trax- Trax. Görsel Algı ve Mantık, Strateji Oyunu. Yaş: 8+.

Stok Durumu : Stokta var

114,90 TL

Açıklama

Tantrix - Trax. Hem oyna, hem düşün! Trax, Yeni Zelandalı David Smith'in icat ettiği, düşünme derinliği ve zarifliğiyle birçok uluslararası ödül kazanmış, iki kişilik gerçek bir strateji oyunudur.
Oyuncu Sayısı: Trax, 2 kişilik eğlenceli bir strateji oyunudur.
Oynanış: Birbirinin tamamen aynı, bir yüzünde kırmızı ve beyaz yayların, diğer yüzünde de kırmızı ve beyaz birbirini kesen çizgilerin olduğu 64 taşla oynanır. Amaç: Seçtiğin renkte bir ''halka'' veya ''kazanan çizgi'' yapmaya çalışırken, aynı amaç için uğraşan rakibini engellemek. .
Kazanımlar: Öngörme, stratejik düşünme, parça-bütün ilişkisi kurma, analiz etme, dikkatini yoğunlaştırma becerilerini geliştirir, özgüveni olumlu yönde etkiler ve sosyal gelişim alanında fayda sağlar.

Detaylar

Tantrix - Trax. Hem oyna, hem düşün! Trax, Yeni Zelandalı David Smith'in icat ettiği, düşünme derinliği ve zarifliğiyle birçok uluslararası ödül kazanmış, iki kişilik gerçek bir strateji oyunudur. Oyuncu Sayısı: Trax, 2 kişilik eğlenceli bir strateji oyunudur. Oynanış: Birbirinin tamamen aynı, bir yüzünde kırmızı ve beyaz yayların, diğer yüzünde de kırmızı ve beyaz birbirini kesen çizgilerin olduğu 64 taşla oynanır. Amaç: Seçtiğin renkte bir ''halka'' veya ''kazanan çizgi'' yapmaya çalışırken, aynı amaç için uğraşan rakibini engellemek. . Kazanımlar: Öngörme, stratejik düşünme, parça-bütün ilişkisi kurma, analiz etme, dikkatini yoğunlaştırma becerilerini geliştirir, özgüveni olumlu yönde etkiler ve sosyal gelişim alanında fayda sağlar.

Ödeme Seçenekleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanın. Kelime gruplarını tekli tırmak (') arasına yazarak gönderin

Yurtiçi Kargo ile Kapıda Nakit ya da Kredi kartı ile Ürünlerimizi Edinebilirsiniz.
© 2014 Konak Kitabevi